Ezeli rakibe gitti! Halil Dervişoğlu'na formayı bile giydirdiler... haberi

Halil Dervişoğlu transferinde son dakika gelişmesi yaşanıyor.

Ezeli rakibe gitti! Halil Dervişoğlu'na formayı bile giydirdiler... haberi
23 Mayıs 2022 - 13:41

Halil Dervişoğlu transferinde son dakika gelişmesi yaşanıyor. Galatasaray kariyerine iyi bir antre yapan ama daha sonra gözden düşen futbolcunun kiralık sözleşmesi sona erdi. Sarı-Kırmızılılara veda edip Brentford'a dönen Halil Dervişoğlu'nun yeni takımı da muhakkak oldu. Beşiktaş dahil çoğu takımın gündeminde olan Halil Dervişoğlu, an be an Trabzonspor'a aktarma oluyor. Oyuncuyu kadrosunda düşünmeyen Brentford, gelecek teklifleri değerleme kararı alırken en cazip öneriyi Bordo-Mavililer sundu. Trabzonspor, Halil Dervişoğlu görüşmelerinde sona geldi.

TAKIMLA VEDALAŞTI

FTYlajRXoAAAcq-

Halil Dervişoğlu'nun Galatasaraylı ekip arkadaşlarıyla vedalaşıp ''Hakkınızı helal edin, Galatasaray'a her şey için teşekkürler." dediği öğrenildi. Sosyal medyada ayrıca Halil Dervişoğlu'na Trabzonspor forması giydirdiler. ''Seneye kazanan kesin'' etiketi açan bordo-mavili taraftarlar bu transferi şimdiden kutlamaya başladı.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum