Esenyurt'ta ortalık savaş alanına dönmüştü! İstanbul Emniyetinden kavga açıklaması haberi

Esenyurt Çınar Mahallesi'nde 1 Mayıs günü yaşanan kavgada, sokakta oyun oynayan T.Ç.

Esenyurt'ta ortalık savaş alanına dönmüştü! İstanbul Emniyetinden kavga açıklaması haberi
17 Mayıs 2022 - 00:09

Esenyurt Çınar Mahallesi'nde 1 Mayıs günü yaşanan kavgada, sokakta oyun oynayan T.Ç. ve İ.A. isimli çocuklar ile B.S. ve E.S. isimli çocuklar aralarında çıkan kavgaya aileler de karışınca ortalık savaş alanına dönmüştü.

POLİS HAVAYA ALEV AÇARAK KAVGAYI AYIRMIŞTI

İki taraftan onlarca vatandaş sokak ortasında birbirine saldırırken, çevredekiler durumu polise haber vermiş, olay yerine gelen polis ise tarafları ayırmak için havaya ateş açmıştı. Polis tarafların dağılmasının arkasından olaya karışan T.Ç., İ.A., B.S. ve E.S. isimli 4 kişiyi gözaltına aldı.

'SURİYELİ' PAYLAŞIMI PROVOKASYON ÇIKTI

ÖTE TARAFTAN, kavgaya ilişkin “Hüseyin Hakkı Kahveci” mahlası ile sosyal medya hesabından provokasyon amaçlı paylaşımlarda bulunan bir şaibeli, tanıdık olmayan uyruklu şahısların tartışma edip etrafa rastgele ateş ettiği biçiminde iddialar ortaya atmıştı. Yazılan iddiaların gerçeği yansıtmadığı tespit edildi. Kavgaya karışan tarafların Suriye uyruklu olmadığı belirtilirken, İstanbul Emniyeti, kavgaya karışan kişilerin Türk vatandaşı olduğunu açıkladı. (İHA)

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum