Eren Elmalı: "Uyum sürecini çabuk atlattım"

Trabzonspor'lu futbolcu Eren Elmalı, transferin ardından arkadaşlarının kendisini çok iyi karşıladığını ve adaptasyon sürecini hızlı bir şekilde geçirdiğini ifade etti.

Eren Elmalı: "Uyum sürecini çabuk atlattım"
06 Ağustos 2022 - 00:25
Eren Elmalı: “Uyum sürecini çabuk atlattım”, En son ajansdan gelen bilgilere göre: Trabzonspor'lu futbolcu Eren Elmalı, transferin ardından arkadaşlarının kendisini çok iyi karşıladığını ve adaptasyon sürecini hızlı bir şekilde geçirdiğini ifade etti.
Trabzonspor, Spor Toto Süper Lig'in ilk haftasında İstanbulspor'u 2-0 mağlup etti. Maçın ardından Trabzonspor'lu futbolcu Eren Elmalı basına açıklama yaptı. Elmalı, sezonun ilk maçının kendileri için çok önemli olduğunu belirterek, "Tüm takımı tebrik ediyorum, güzel bir başlangıç oldu. Cuma günkü maça odaklanacağız. Uyum sürecini çok hızlı atlattım. çok iyi karşılandım. Tüm arkadaşlarıma teşekkürler. Yıllardır burada oynadığımız için bizi karşıladılar. Teknik direktörümüz her zaman takımı savunarak kazanır. Ne Sivasspor maçında ne de bu maçta gol atamadık. Takım savunmasını iyi yapıyoruz. Eksiklerimiz olabilir ama eksiklerimizi gidermeye çalışacağız."

Geniş bir şekilde, Eren Elmalı: “Uyum sürecini çabuk atlattım” başlıklı ajandan gelen haberin bilgisi verildi. Buna benzer daha fazla haberlere aşağıya kaydırarak görebilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum