Efsane oyuncu Fred Ward hayatını kaybetti! Acı haber hayranlarını şok etti - kars haber

Efsaneleşmiş film ve dizileriyle hatırlanan meşhur oyuncu Fred Ward, 79 yaşında hayatını kaybetti.True Detective ve Grey's Anatomy dizilerinin yanı sıra Tremors ve Alcatraz'dan Kaçış filmleriyle de hatırlanan Amerikalı ünlü oyuncu Fred Ward 79 yaşında öldü.

Efsane oyuncu Fred Ward hayatını kaybetti! Acı haber hayranlarını şok etti - kars haber
15 Mayıs 2022 - 01:02

Efsaneleşmiş film ve dizileriyle hatırlanan meşhur oyuncu Fred Ward, 79 yaşında hayatını kaybetti.

True Detective ve Grey's Anatomy dizilerinin yanı sıra Tremors ve Alcatraz'dan Kaçış filmleriyle de hatırlanan Amerikalı ünlü oyuncu Fred Ward 79 yaşında öldü. Acı haberi oyuncunun menajeri duyurdu. Vefat nedenini ise açıklamadı. Ward'ın menajeri oyuncunun 8 Mayıs'ta hayatını kaybettiğini belirtti. Golden Globe ödüllü The Right Stuff'ta da yer alan oyuncunun ölüm haberi şok etkisi yarattı.

San Diego doğumlu olan Fred Ward, oyunculuğundan önce Hava Kuvvetleri'nde tayin yapmış. Sonrasında aşçılık, boksörlük gibi değişik mesleklerde şansını denemişti. Ward'un oynadığı uyarı çeken yapımlar aralarında bir NASA astronotunu canlandırdığı The Right Stuf ve Altın Küre ödülü kazandığı Short Cuts sayılabilir. vefat

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum