Düzce'de uyuşturucu operasyonunda gardiyanlar gözaltına alındı haberi

Düzce ’de arasında infaz koruma memurlarının da olduğu 17 kişi jandarma ekiplerince yakalandı.

Düzce'de uyuşturucu operasyonunda gardiyanlar gözaltına alındı haberi
20 Mayıs 2022 - 21:41

Düzce ’de arasında infaz koruma memurlarının da olduğu 17 kişi jandarma ekiplerince yakalandı. Şüphelilerin konut ve eklentilerinde yapılan aramalarda ise fazla sayıda uyuşturucu, tabanca ile 44 bin 425 lira para ele geçirildi.

AKTÜEL 20.05.2022 21:28 Düzce'de uyuşturucu operasyonunda gardiyanlar gözaltına alındı

Düzce İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri, 5 ay baştan başa takibe aldıkları kabahat örgütüne operasyon düzenledi.

Operasyonda suç örgütünün liderinin ve 2 infaz koruma memurunun olduğu 17 kişi yakalanırken örgüt üyesi olan 1 kişiyi bulmak için çalışmaların devam ettiği öğrenildi. Yakalanan şüphelilerin konut ve eklentilerinde yapılan aramalarda ise 4 kilogram sentetik uyuşturucu, 15 gram metamfetamin, 151 adet extacy, 11 gram skunk, 9 gram kubar esrar, 51 adet tabanca fişeği, 2 adet av tüfeği, 18 adet av tüfeği fişeği, 7 adet uyuşturucu madde tüketiminde kullanılan aparat,7 adet bıçak, 2 adet alıngan terazi, 19 kök kenevir, suçtan elde edildiği değerlendiren 44 bin 425 TL ele geçirildi.

Gözaltına alınan şüphelilerin jandarmadaki işlemleri sonrasında adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

Günün Önemli Manşetleri Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum