Duygu Özaslan 3 gün süren düğün yorgunluğunu güneşlenerek attı! O hali akla geldi haberi

Çektiği makyaj videolarıyla adını duyuran sosyal ağ fenomeni Duygu Özaslan, geçtiğimiz sene ortaya meydana çıkan fotoğraflarındaki şişman ve selülitli haliyle gündeme bomba gibi düşmüştü.

Duygu Özaslan 3 gün süren düğün yorgunluğunu güneşlenerek attı! O hali akla geldi haberi
28 Haziran 2022 - 19:07

Çektiği makyaj videolarıyla adını duyuran sosyal ağ fenomeni Duygu Özaslan, geçtiğimiz sene ortaya meydana çıkan fotoğraflarındaki şişman ve selülitli haliyle gündeme bomba gibi düşmüştü. Fotoğraflarına filtre yaptığı ortaya çıkan fenomen daha sonra zayıflayarak bambaşka bir görüntüye kavuşmuştu.

Ekran Alıntısı

Geçtiğimiz hafta Can Maxim Mutaf ile hayatını birleştiren Özaslan bikinili pozuyla yaktı geçti. 3 gün 3 gece düğün yapan Duygu Özaslan nikah yorgunluğunu sere serpe güneşlenerek attı.

duygu-ozaslan-yine-selulitli-haliyle-goruntulendi-13429786_5562_m

SARI BİKİNİSİYLE POZ VERDİ

Fenomen Duygu Özaslan, verdiği bikinili pozuyla görenleri mest etti. Karın kaslarıyla uyarı çeken fenomene, "Çok seksi", "Duygu abla çok güzelsin" gibi yorumlar yaptı.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum