Domenec Torrent'in ilk hamlesi büyük ses getirecek! Pep Guardiola, Galatasaray'a söz verdi

Galatasaray'da fena gidişin ardındaki 4.

Domenec Torrent'in ilk hamlesi büyük ses getirecek! Pep Guardiola, Galatasaray'a söz verdi
15 Ocak 2022 - 16:31

Galatasaray'da fena gidişin ardındaki 4. Fatih Terim dönemine son verildi ve göreve Domenec Torrent getirildi. Manchester City'nin dünyaca meşhur teknik direktörü Pep Guardiola'ya yakınlığıyla bilinen İspanyol çalıştırıcı, İngiliz devinden oyuncu kiralama konusunda Guardiola'yla laf kesti.

PEP GUARDIOLA GARANTİ VERDİ

Milliyet'in haberine tarafından, Başkan Burak Elmas ile daha önce telefonda da görüşen Guardiola ’nın, Torrent ’e bilhassa kiraya verilecek isimlerle ilgili yardımda bulunacağı garantisi verdiği öğrenildi. Cim-Bom ’un yeni teknik adamının, İspanyol hocanın bu mesajını sarı-kırmızılı yetkililere bildirdiği belirtildi.

GALATASARAY, PEP GUARDIOLA'YI İSTANBUL'A DAVET ETTİ

Bu çerçevede, yetişmesi durumunda devre arası, olmazsa yaz döneminde Manchester City ’nin kiraya vereceği oyuncularla ilgili girişimde bulunacağı bildirildi. Böylece sarı-kırmızılılar, Torrent ile Guardiola arasındaki yakın ilişkiyi kullanarak transferde önemli hamleler yapacak. Sarı-kırmızılıların, önümüzdeki günlerde de Guardiola ’yı İstanbul ’a eğlence edeceği öğrenildi. Başarılı teknik adamın, programının uygun olması halinde sarı-kırmızılıların bir maçını tribünden peşine düşüp takip etmesinin planlandığı dile getirildi.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum