Dogecoin ne kadar oldu, kaç TL? Elon Musk 'tan Dogecoin paylaşımı! Dogecoin yükselir mi, düşer mi?

İş adamı Elon Musk, şirketi Tesla'nın kripto para Dogecoin'le satmak yapacağını duyurdu.

Dogecoin ne kadar oldu, kaç TL? Elon Musk 'tan Dogecoin paylaşımı! Dogecoin yükselir mi, düşer mi?
15 Ocak 2022 - 02:01

İş adamı Elon Musk, şirketi Tesla'nın kripto para Dogecoin'le satmak yapacağını duyurdu. sonrası Twitter'ın eski CEO'su Jack Dorsey de Bitcoin madenciliği yapacaklarını duyurdu. Peki hareketliliğin yaşandığı Dogecoin ne değin oldu, kaç TL?

DOGECOİN NE DEĞIN OLDU?

Dogecoin ile Tesla ürünlerinin satışının yapılacağını önceki ay ifade eden dünyanın en zengin insanı Elon Musk, bugün ise sosyal medyadan bu satışlarla ilgili yeni bir ilan yaptı. Buna kadar elektrikli vasıta üreticisi olan Tesla ’nın ürettiği araçlar, kripto para Dogecoin ’le alınıp satılabilecek.

Elon Musk konu ile ilgili paylaşımında, “Dogecoin ile Tesla ürünü satın alınabilir” ifadelerine yer verdi.

Musk ’ın haberi duyurmasının ardından Dogecoin sabahleyin saatlerinde yüzde 20 layık kazanarak 0,20 doların üzerini fark etti. Sonrasında ise 0,18 değerine doğru geriledi. Shiba Inu ise yüzde 9 oranında primle birlikte 0.00003221 dolar değerinden tip buldu.

DOGECOİN YÜKSELİR Mİ?

Dogecoin hemen 15 Ocak sabahtan saatlerinde $ 0,190310 seviyesinde işlem görüyor. %11,80 yükselme yaşamış Dogecoin gün içinde 0,170741 - 0,211988 dolar aralarında metamorfoz gösterirken, kimi uzmanlar Dogecoin'de artış beklentisine girdi.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum