Deniz Akkaya'dan LGBT çıkışı! "Kullandırmayın kendinizi" haberi

Şarkıcı Gülşen, önceki akşam Antalya'da sahne aldı.

Deniz Akkaya'dan LGBT çıkışı! "Kullandırmayın kendinizi" haberi
27 Haziran 2022 - 19:54

Şarkıcı Gülşen, önceki akşam Antalya'da sahne aldı. Herkesin cinsel kimliğinin ve hayatının kendine ait olduğunu söyleyen Gülşen, konser sırasında LGBT bayrağı açarak "Bunu bu gece gösterelim burada. Renklerimizi göstermekten korkmayalım arkadaşlar. Herkesin rengi kendine ve renkler fazla hoş. Herkesin cinsel kimliği, hayatı kendine ait. Buna bir başka biri karar veremez. Hayatımızın sahibi kendimiziz. Ne istiyoruz, ne yapacağız, neyi seviyoruz, ne olmak istiyoruz, hangi renkteyiz? İşte biz oyuz" dedi.

BAZI SEYİRCİLER TERK ETTİ

Bir Takım seyirciler Gülşen'in açıklamasına tepki göstererek konser alanını terk etti.
Meşhur model Deniz Akkaya, sosyal medya hesabından konuyla ilgili izah etme yaparak, "Ülkede LGBT'nin de aklını başına alması gerekli. Kullandırmayın kendinizi" dedi.

Ekran görüntüsü 2022-06-27 143917

"OMURGASIZ BU OLAYLAR..."

Deniz Akkaya yayınladığı mesajda, "Ülkede LGBT bayrağı açan sanatçının konserinden, bilet bölge müşterisi kalkabilir. Bizim paylaşımlarımız birilerini rahatsız edebilir. Sorun yok, biz duruş sahibiyiz. Peki ama her rezil olayında arkanıza saklanan LGBT bireyi, omurgasız bu olaylar yaşanırken nerede?

Ülkede LGBT'nin de birazcık aklını başına alması lüzumlu. Kullandırmayın kendinizi..." dedi.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum