Çukur dizisinin çekildiği kahvehane yandı

Fatih'te "Çukur" dizisinin çekildiği kahvehane alev ateş yandı.

Çukur dizisinin çekildiği kahvehane yandı
14 Ocak 2022 - 23:01

Fatih'te "Çukur" dizisinin çekildiği kahvehane alev ateş yandı. Yangın itfaiye ekiplerinin çalışmasıyla söndürüldü. Alevler drone ile görüntülendi.

Çukur dizisinin çekildiği kahvehane yandı

Fatih'te Ayvansaray Esnaf Loncası Sokak'ta "Çukur" dizisinin de çekildiği kahvehanede yangın çıktı. Yangın kısa sürede büyüyerek iki katlı binayı sardı. Durum yerine çevre ilçelerden fazla sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülürken, yapı ayrıntılarıyla küle döndü.

Yaşananları anlatan mahalle sakini Özkan Kılıç, "Birdenbire bire Çukur'un çekildiği kahvenin yukarısında çıktı. İtfaiyeler geldi. Müdahale ediyorlar. Kahve olarak kullanılıyordu. Yukarıda alışılagelmiş ev var. Kahvehane sahibi yaşıyordu" ifadelerini kullandı.

Bir başka semt sakini ise, "Binanı sahibi Halit arkadaşımız elektriklerin gittiğini söyledi. Şalteri açtı. Şalteri kaldırınca bu sefer konut tutuşmaya başladı. Kendini dıştan attı" biçiminde konuştu. (İHA)

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum