Canlı yayında çılgına dönen Rıdvan Dilmen, tüm Türkiye'ye o belgeyi gösterdi! "Ben hayatımda böyle rezalet şeyler görmedim"

Beşiktaşlı Batshuayi'nin Gaziantep FK suç oluşturan sahası içinde ayağına basıldıktan daha sonra yere düşerek penaltı beklemesi sonrası hakem Arda Kardeşler oyunu devam ettirdi.

Canlı yayında çılgına dönen Rıdvan Dilmen, tüm Türkiye'ye o belgeyi gösterdi! "Ben hayatımda böyle rezalet şeyler görmedim"
14 Ocak 2022 - 23:58

Beşiktaşlı Batshuayi'nin Gaziantep FK suç oluşturan sahası içinde ayağına basıldıktan daha sonra yere düşerek penaltı beklemesi sonrası hakem Arda Kardeşler oyunu devam ettirdi. Karşılaşmanın az kalsın önüne geçen bu pozisyon için siyah-beyazlı cami ayağa kalkarken, ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen TRT Spor ekranlarında sert değerlendirmelerde bulundu.

"BEN FUTBOL HAYATIMDA BÖYLE REZALET ŞEYLER GÖRMEDİM"

VAR'ın neden devreye girmediğini anlamadığını gösteren Dilmen, "Penaltıyı görmedim lakin Batshuayi'nın ayağına basıldı. Bu kırmızı kart. Hakem Arda Kardeşler görmedi diyelim. VAR'dan niçin çağırmadılar anlamıyorum. VAR'da Erkan Engin var. Sedye ile çıkarsa mı bakacaksınız VAR'a. Gülünç ve dramatik şeyler oluyor. İki hafta önce Pjanic'in ayağına darbe. Bugün de niye vermezler merak ediyorum. Futbol adaletli bir oyun lakin adil olmadığını görüyorum. Hakemlerin kafası mı girift? Ben futbol hayatımda böyle rezalet şeyler görmedim." ifadelerini kullandı.

rıdvan dilmennnn

"YALANCILAR SÖYLÜYOR İŞTE"

Rıdvan Dilmen hem TFF'ye ağır eleştiriler de bulunurken, "Türk futbolunda Emre bey de (Asbaşkan Emre Kocadağ) dahil elde etmek üzere görmediği bir şey var. TFF'nin hoşuna gidiyor MHK'ye sallanması. Hakemleri bu ışık halkası getiren TFF'dir. Sekizinci haftaya dek kafa kafaya giden lig birden bire farklı bir hale geliyor. Üç takımın teknik direktörü gitmiş, konuyu yalnızca hakem olarak görmemek lüzumlu. Trabzonspor iyi oynayıp kazandıkça üç büyüklerin psikolojisini bozdu. Bu değin puan farkı da hakeme bağlanmaz. TFF'den birileri diyormuş ki Emre Kocadağ ve Rıdvan Dilmen hakemleri yapılandırıyormuş. Kim mi söylüyor bunları? Federasyonda üstteki seviye yöneticiler. Yalancılar söylüyor işte. Bu ekrandaki belgeler hakemlere gitti. VAR müdahalesi gereken pozisyonları yollamışlar. Bunlar yalnızca bende yok. Gazetecilerde de vardır. 25 30 tane hakeme ulaşmış. Rize'nin evinde Beşiktaş'a attığı golde hakem faulü görmüyor. Ceza sahasında bir kaos var. VAR buna müdahale etmeliymiş yazıyor kağıtta." dedi.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum