CANLI | CHP, 'Milletin Sesi' mitinginin ikincisi için Maltepe'de haberi

CHP ’nin ‘Milletin Sesi ’ adıyla düzenlediği mitingin ikincisi İstanbul Maltepe ’de gerçekleştirilecek Maltepe Miting Alanı'nda düzenlenecek 'Milletin Sesi' mitingi için toplanmalar başladı.

CANLI | CHP, 'Milletin Sesi' mitinginin ikincisi için Maltepe'de haberi
21 Mayıs 2022 - 18:07

CHP ’nin ‘Milletin Sesi ’ adıyla düzenlediği mitingin ikincisi İstanbul Maltepe ’de gerçekleştirilecek Maltepe Miting Alanı'nda düzenlenecek 'Milletin Sesi' mitingi için toplanmalar başladı. Mitingde Kılıçdaroğlu'nun konuşmasından önce yurttaşlar söz alacak.

SİYASET 21.05.2022 16:14 CANLI | CHP, 'Milletin Sesi' mitinginin ikincisi için Maltepe'de Fotoğraf: T24

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ’nun Yargıtay kadar onanan cezalarının gerisinde Bursa ’dan İstanbul ’a kaydırılan ‘Milletin Sesi ’ mitingini bugün Maltepe ’de gerçekleştirilecek.

Bütün siyasi parti ve STK ’lerin de gösteri edildiği mitingde protokol kuralı uygulanmayacak. Cumhuriyet Halk Partisi ’nin Merkez Idare Heyeti üyeleri, Parti Meclisi üyeleri ve Milletvekilleri, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ’nun miting konuşmasını halkın arasında peşine düşüp takip edecek. Kılıçdaroğlu kürsüdeki konuşmasını yalnız gerçekleştirecek. Kılıçdaroğlu ’nun konuşmasının peşinde miting sona erecek.

Sabah erken saatlerinden itibaren miting alanının çevresinde güvenlik önlemleri alındı. Miting alanına meydana çıkan bir takım yollar ise trafiğe kapatıldı.

Saat 18.00'da gerçekleşecek miting için gelenler 14.00'dan itibaren alana alınmaya başladı. Mitingi yerli ve tanıdık olmayan 350 ’yi aşkın basın mensubunun takip etmesi bekleniyor.

Fotoğraf: DHAResim: DHA

KILIÇDAROĞLU BEKLENİYOR

CHP'nin Maltepe'deki miting alanına binlerce kişi yerini aldı. Yurttaşların, miting alanına gelişi sürüyor.

Miting alanında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu beklenirken, yurttaşlar 'Hak, hukuk, adalet' sloganı atıyor.

CHP "Milletin Sesi" Mitingi İstanbul'da - CANLI https://t.co/OcP97hFQPv

— ANKA Haber Ajansı (@ankahabera) May 21, 2022 Günün Manâlı Manşetleri Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum