Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'dan sığınmacılar için flaş ilan! Türkçe ve Arapça yazılı... haberi

SIK SIK sığınmacılarla ilgili söylemleri, sığınmacılara karşın su ve nikah işlemleriyle ilgili ücret artışı istemesiyle gündeme gelen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, bu kez billboardlara astırdığı ilanla uyarı çekti. BOLU BELEDİYESİ'NDEN SON ÇAĞRI Tanju Özcan ’ı.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'dan sığınmacılar için flaş ilan! Türkçe ve Arapça yazılı... haberi
18 Mayıs 2022 - 19:48

SIK SIK sığınmacılarla ilgili söylemleri, sığınmacılara karşın su ve nikah işlemleriyle ilgili ücret artışı istemesiyle gündeme gelen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, bu kez billboardlara astırdığı ilanla uyarı çekti.

BOLU BELEDİYESİ'NDEN SON ÇAĞRI

e3ed4645cdca1b909accc5b40e9250be

Tanju Özcan ’ın isminin yazılmış olduğu, ‘Bolu Belediyesi ’nden geçici sığınmacılara son çağrı ’ başlıklı Türkçe ve Arapça yazılan ilanda, “Geçici sığınmacılara sesleniyorum; 11 sene önce ülkemize davetli olarak geldiğinizi söylediniz. Türk milleti de kıt kaynakları ile yılardır size sahip çıkıyor. Artık bu misafirlik fazla uzadı. Ülkemizdeki hesaplı buhranı görüyorsunuz. Gençlerimiz işsiz, aileler özlem sınırının aşağı yaşıyor. Bu şartlarda bundan böyle sizinle paylaşacak ekmeğimiz ve suyumuz kalmadı. Geldiğiniz gibi gitme zamanınız geldi. Artık istenmiyorsunuz, dönün ülkenize” ifadelerine yer verildi. Caddelerdeki bilboardlara asılan ilanları görenler durarak, yazılanları okudu.

(DHA)

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum