Bodrum'un yeni kabusu! Sabah dışarı çıkan şoke oluyor

Gece saatlerinde ilçede etkili olan sağanak yağış, enerji kesintilerine niçin oldu.

Bodrum'un yeni kabusu! Sabah dışarı çıkan şoke oluyor
05 Aralık 2021 - 17:14

Gece saatlerinde ilçede etkili olan sağanak yağış, enerji kesintilerine niçin oldu. Karanlık sokakları fırsat haberdar olan kimliği süresiz şahıslar, ikametlerin bahçe kapılarını çaldı. Bir Takım çift kanatlı kapıların tek kanadı götürüldü.

Yokuşbaşı ve Umurça mahallelerindeki vatandaşlar, dışarı çıktıklarında kapılarının yerlerinde olmadığını görünce büyük bir şaşma yaşadı. İlk belirlemelere göre Yokuşbaşı ve Umurça ’da 15 ’ten artı kapının çalındığı bildirildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

SABAHTAN ÇIKINCA AYRIM ETTİ

Bahçe kapısı çalınan Turan Sağdıçlar isimli vatandaş, “Gece yağmur yağıyordu. Elektrikler de gelip gidiyordu. Bir ara yağmur dindi mi diye camdan baktım. Baktım kapı yok. Saate baktım 01.30 ’du ama kapı daha önce gitmiş. Nasıl oldu bilmiyorum. Sabahtan çıktım, sadece bizim kapı mı çalınmış merak ettiğim için etrafı dolaştım. Üstteki evlerin kapıları da yok” dedi.

AW483845_04

ESKİLERİN ÇALINMAMASINI ŞÜKREDİYOR

Bahçesine koyduğu eski korkulukların çalınmamasına şükreden Turan Sağdıçlar, “Eski korkuluklar bahçedeydi. Onları kömürlük için kapı olarak kullanıyordum. Bunları görüp alamamışlar. ya da şamata olur diye almadılar galiba” diye konuştu.

AW483845_01

İHA

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum