Billur Kalkavan'ın hastalığı ortaya çıktı! Billur Kalkavan'ın son haline Pınar Altuğ'dan destek geldi... haberi

Oyuncu ve spiker Billur Kalkavan'ın sağlık durumu gündeme bomba gibi düştü.

Billur Kalkavan'ın hastalığı ortaya çıktı! Billur Kalkavan'ın son haline Pınar Altuğ'dan destek geldi... haberi
23 Mayıs 2022 - 13:36

Oyuncu ve spiker Billur Kalkavan'ın sağlık durumu gündeme bomba gibi düştü. Bir süredir sağlık sorunlarıyla uğraş eden Billur Kalkavan'ın son halini Hamdi Alkan paylaştı. Billur Kalkavan ’ın yaşadığı sağlık sorununu Hamdi Alkan paylaşarak "Billur Kalkavan ’a acele şifalar diliyorum. Güzel yüreğin ve enerjin bu hastalığı yenecektir Billur ’cuğum. Her Zaman yanındayım" yazdı.

Bir süredir gözlerden uzaktan bir şekilde çare gören başarılı oyuncu Billur Kalkavan'ın kanserle uğraş ettiği iddia edildi.
üataküak

PINAR ALTUĞ'DAN MESAJ

Billur Kalkavan'ın son halini gören Pınar Altuğ sosyal medya hesabından ünlü oyuncuya takviye verdi. Pınar Altuğ "Billur dinç kadındır" yazdı.

Billur Kalkavan'ın sosyal medyada yayılan paylaşımı sonrası pek istek mesajı yazıldı.

BİLLUR KALKAVAN'IN HASTALIĞI

59 yaşındaki Billur Kalkavan akciğer kanserine yakalandı. Özel bir hastanede çare görebilen Kalkavan'ın bu süreçte en büyük destekçisi kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Buğra Bahadırlı.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum