Bill Gates'in kullandığı telefon merak konusu oldu! Öğrenenler şaşkınlığını gizleyemedi haberi

Bill Gates'in hangi telefonu kullandığını hiç merak ettiniz mi? Microsoft'un kurucu ortağı olan Gates'in genelde Microsoft üretimi bir zeki telefon kullandığı varsayım edildi.

Bill Gates'in kullandığı telefon merak konusu oldu! Öğrenenler şaşkınlığını gizleyemedi haberi
25 Mayıs 2022 - 11:05

Bill Gates'in hangi telefonu kullandığını hiç merak ettiniz mi? Microsoft'un kurucu ortağı olan Gates'in genelde Microsoft üretimi bir zeki telefon kullandığı varsayım edildi. Bu açıdan Gates'in katlanabilir bir telefon olan Microsoft Surface Duo'yu cebinde taşıdığı sanıldı. Lakin ünlü ismin katlanabilir telefon kullanmasına rağmen Microsoft'un Surface Duo'sunu kullanmadığı ortaya çıktı.

BILL GATES HANGİ TELEFONU KULLANIYOR?

Bill Gates, Reddit'teki bir faaliyet sırasında kullandığı telefonu açıkladı. Ünlü ad bir katlanabilir zeki telefon olan Samsung Galaxy Z Fold3 kullandığından bahsetti. Gates, "Bir Android Galaxy Z Fold3'üm var. Farklı olanları denerim. Bu ekranla olağanüstü bir portatif bilgisayar ve telefonla yöneticilik edebiliyorum ve diğer hiçbir şey yapmıyorum." dedi.

Bill Gates

Bill Gates'in bir Samsung telefonu kullanmasının nedenlerinden biri, Samsung'un Microsoft ile olan ortaklığı ve buna ast olarak Windows ile entegrasyonu olabilir. Microsoft Surface Duo ise Samsung Galaxy Z Fold 3 ile az çok benzer özelliklere sahip. Ama her iki telefon arasında farklılıklar da yok değil.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum