Beşiktaş mağlubiyeti sonrası Erol Bulut'tan anlamlı mesaj: Hayat kısa, iyi geçinin

Beşiktaş'a 1-0 mağlup olan Gaziantep FK'de karşılaşmanın arkasında teknik direktör Erol Bulut kayda değer açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş mağlubiyeti sonrası Erol Bulut'tan anlamlı mesaj: Hayat kısa, iyi geçinin
14 Ocak 2022 - 23:58

Beşiktaş'a 1-0 mağlup olan Gaziantep FK'de karşılaşmanın arkasında teknik direktör Erol Bulut kayda değer açıklamalarda bulundu. İyi çaba ettiklerini belirten Bulut, siyah-beyazlıların teknik direktöründen de övgüyle bahsetti.

"TOPU DOĞRU DEĞERLENDİRMEMİZ LÜZUM"

Yedikleri golü anlatan Erol Bulut, "İyi mücadele ettik fakat sadece uğraş yetmiyor. Topu dürüst değerlendirmeniz gerek. Merkeze top atılmayacak dedik fakat merkeze atılan top geri döndü. Golü de pek yedik." ifadelerini kullandı.

"İYİ GEÇİNMEK GEREKİYOR"

Önder Karaveli'den övgüyle bahseden deneyimli çalıştırıcı, "Hayat kısa, iyi geçinin. Yaşadık, biliyorsunuz. İyi geçinmek gerekiyor. Benim diğer hocalarla da olsun kimseyle sorunum yok. Maçtan sonradan görüştüğüm hocalar oluyor. Önder öğretmen, çok kaliteli ve değerli bir insan. Beşiktaş şu lahza bir çıkışta. Ona ve Beşiktaş'a başarılar dilerim." dedi.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum