Beşiktaş'ın yıldızı Pjanic, Gaziantep galibiyeti sonrası zirveye tutunduracak reçeteyi verdi!

Beşiktaş, Süper Lig'de 2 hafta sonradan galibiyetle tanıştı.

Beşiktaş'ın yıldızı Pjanic, Gaziantep galibiyeti sonrası zirveye tutunduracak reçeteyi verdi!
14 Ocak 2022 - 22:55

Beşiktaş, Süper Lig'de 2 hafta sonradan galibiyetle tanıştı. Siyah-beyazlıların Gaziantep FK'yi 1-0 mağlup ettiği karşılaşmada etklili bir performans sergileyen Miralem Pjanic karşılaşmanın gerisinde açıklamalarda bulundu. Bosna-Hersekli yıldız, seri yapmalarının manâlı olduğunu vurguladı.

"İYİ BİR TAKIMA KARŞI KAZANDIK"

Performansına ilişkin konuşan Pjanic, "Kendimi iyi hissediyorum uzun süredir. Gol yemeden uzun zaman daha sonra bitirdiğimiz bir maç oldu. Savaşçı ruhumuzu geri kazandık. Gelecek için iyi bir sinyal. Kısa sürede şiddet maçlar oynayacağız. 3 puan aldık iyi bir takıma karşısında. Haylazlık vermeyen iyi bir takıma karşısında kazandık" dedi.

"SERİ YERINE GETIRMEK ÇOK ÖNEMLİ OLACAK"

Seri yapmalarının kayda değer olduğunu vurgulayan Pjanic, "Bir seri yerine getirmek çok önemli olacak sıralamada yukarı çıkmak adına. Takımımız son dönemde hoş manzara veriyor. Önümüzdeki iki maçı istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum