Bergüzar Korel ve Halit Ergenç Londra'ya mı yerleşti? Bergüzar Korel - Halit Ergenç çifti Türkiye'den ayrılıyor mu? haberi

Daha önce Binbir Gece ve Vatanım Sensin dizileriyle isimlerini Türk dizi sektörüne yazdıran meşhur isimler Bergüzar Korel ve Halit Ergenç hakkında kayda değer bir iddia gündeme geldi.

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç Londra'ya mı yerleşti? Bergüzar Korel - Halit Ergenç çifti Türkiye'den ayrılıyor mu? haberi
26 Ocak 2022 - 22:45

Daha önce Binbir Gece ve Vatanım Sensin dizileriyle isimlerini Türk dizi sektörüne yazdıran meşhur isimler Bergüzar Korel ve Halit Ergenç hakkında kayda değer bir iddia gündeme geldi. Ali Ergenç, Han Ergenç ve Leyla Ergenç adında üç çocuğu yer alan çift, bir süredir ekranda yer almıyor ve gözlerden uzak hayatlarına devam ediyordu. 'Babil' dizisinde yer alması sonrası Halit Ergenç, pandemi sebebiyle setlere ara vermişti. Peki Bergüzar Korel ve Halit Ergenç Londra'ya mı yerleşti?

BERGÜZAR KOREL VE HALİT ERGENÇ LONDRA'YA MI YERLEŞTİ?

SnobMagazin'in haberine kadar Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'in sosyal medyada İngiltere'nin başkenti Londra'dan paylaştığı fotoğrafların sırrı çok geçmeden ortaya çıktı. Sevilen çiftin, Londra'dan bir ev satın aldığı öğrenildi. İkilinin hem projeleri olmadığı dönemde üç çocuğuyla beraber Londra'da yaşayacağı bahis edildi.

İDDİALAR REEL Mİ?

Çiftin set olduğu zaman İstanbul'a gelip, kamera karşısına geçeceği söylentiler arasında yer aldı. Korel, son günlerde Instagram'dan sıkça Londra'dan çektirdiği fotoğrafları yayınlamaktaydı.

2540248_810x458

Oysa son gelişmeler sonrası bu iddialarda realite payı olmadığı gündeme geldi ve Korel taşınma iddialarını reddetti.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum