'Ben onlardan değilim ' diyen minibüs sürücüsüne akılalmaz saldırı! Sebebi ise pes dedirtti - kars haber

Pendik ’te minibüs şoförü ve bir bayan yolcu aralarında “Hatalı yola girdin” nedeniyle sözlü kavga çıktı.

'Ben onlardan değilim ' diyen minibüs sürücüsüne akılalmaz saldırı! Sebebi ise pes dedirtti - kars haber
30 Mart 2022 - 19:30

Pendik ’te minibüs şoförü ve bir bayan yolcu aralarında “Hatalı yola girdin” nedeniyle sözlü kavga çıktı. Tartışmanın büyümesiyle kadın yolcu vasıta olmak isteyen diğer bir yolcuya çanta ile saldırırken minibüs şoförüne ise direksiyon başındayken az daha Will Smith tokadı attı. O anlar kameraya yansıdı.

a

ARAÇTA HER YERE SALDIRDI

Olay geçtiğimiz günlerde Pendik ’te bir minibüste saat 17.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya kadar, Pendik istikametinde seyir halinde olan minibüs şoförü Mustafa Tekin, Kaynarca ’da aldığı kadın yolcu göre ‘Yanlış yola girdin ’ sözlü tartışması kısa sürede kavgaya dönüştü. araya girmek isteyen öteki yolcular ile de sözlü tartışmaya giren kadın, yolcuya çanta ile saldırdı. Minibüs şoförü bayan yolcunun inmesini rica etmesi üstüne hırsını alamayan kadın yolcu, direksiyon başında olan minibüs şoförü Mustafa Tekin ’e ise tokat attı. O anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

b

"BEN ONLARDAN DEĞİLİM"

O anları anlatan minibüs şoförü Mustafa Tekin, “Gezgin Kaynarca üstteki geçitten bindi. ‘Pendik merkeze gidiyor mu ’ dedi. Bende ‘gidiyor ’ dedim. O ara sıra erkek daha bindi, ‘Pendik ’e gidiyor, bende oraya gidiyorum ’ dedi. Kaynarca ’da Pendik ’e doğru gelirken başladı konuşmaya ‘Diğer minibüsçüler beni yanlış yerde indiriyorlar, bunlar nasıl bir sürücü ’ dedi. Ben de, “Herkesi bir katmayın bayan, ben onlardan değilim ’ dedim. Başladı kıyameti koparmaya ‘sen de beni hatalı yere götürüyorsun ’ dedi. Ben de, “Hanımefendi Pendik ’e gidiyoruz, hatalı yere gitmiyoruz ’ dedim. Ağza alınmayacak küfürler etmeye başladı. Pendik girişinde ‘arabadan aşağıya iner misiniz, ben sizi Pendik ’e götürmüyorum ’ dedim. Yine küfürler etmeye başladı. Arkadan bir yolcu geldi. ‘Şoförün başını ağrıttın yeter, adam yalan konuşmuyor, zaten geldik ’ dedi. Döndü buradan fırlayarak çocuğun yüzünü tırnakladı. O ara sıra de çantayla vurdu. tartışma etmeyin dedim. Arkadan bir ses duydum. Kafamı bir çevirdim bu sefer burada bana vurmaya kalktı. Ben kafamı çevirmesem gözüme vuruyordu. Yolda gelirken seyir halindeydik. Ben de sesim yükseltince bana yumruk atmaya kalktı. Ondan daha sonra da gitti arka yolcularla ağız dalaşı etmeye başladı. Her şey kamerada da emin zaten. Daha Sonra durağa geldim Yumruğu nasıl betimleme edeyim, Mike Tyson yumruğu attı. Bende şu an bir şey değil ama başım ağrıyor. Darp raporu aldım. ” dedi.

c

"MİNİBÜS CAMİASINA YAPILMIŞ BİR HAKARETTİR"

Pendik Minibüscüler Dernek Başkanı Erkan Dakoğlu, “Görüntüleri izledikten daha sonra bu görüntünün ne bir kadına, ne de bir erkeğe yakışmadığını gördük. Şükürler olsun oysa hiçbir yolcunun burnu kanamadı. Fakat hiç kimseye yakışmayacak görüntüler. Sonuçta şoförler de sabah evine ekmek götürmek için yola çıkıyor. Bu hanımefendiyi kınıyoruz. Minibüs camiasına, şoförlere üretilmiş bir hakarettir.” ifadelerini kullandı.

d

SALDIRI ANI KAMERADA

"Yanlış yola girdin" tartışmasında bayan yolcu vasıta olmak isteyen öteki bir yolcuya çanta ile saldırırken minibüs şoförüne ise direksiyon başındayken tokat attı. O anlar emniyet kamerasına saniye saniye yansırken görüntülerde, kadın yolcunun minibüs şoförü ile tartışması arkasında diğer yolculara da çanta ve tırnaklarıyla saldırdığı görülüyor. Meydana Çıkan ağız dalaşı sonrası bayan yolcu hırsını alamayarak minibüs şoförüne de seyir halindeyken tokat attığı görülüyor. (İHA)

e

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum