Belgrad Ormanı'nı adeta çöplüğe çevirdiler! Piknikçilerin geride bıraktıkları büyük tepkiye yol açtı: "İnsan olanın bunu yapmaması lazım" haberi

İstanbul'da hafta sonunu fırsat bilenler Belgrad Ormanı'na akın etti.

Belgrad Ormanı'nı adeta çöplüğe çevirdiler! Piknikçilerin geride bıraktıkları büyük tepkiye yol açtı: "İnsan olanın bunu yapmaması lazım" haberi
23 Mayıs 2022 - 13:20

İstanbul'da hafta sonunu fırsat bilenler Belgrad Ormanı'na akın etti. Belgrad Ormanı'nın Bahçeköy'de yer alan girişinde kilometrelerce vasıta kuyruğu oluştu. Oysa Belgrad Ormanı piknikçiler sebebiyle hemen hemen çöplüğe dönüştü.

BELGRAD ORMANI'NDA İSYAN ETTİREN KİRLİLİK

Çoğu memeli ve kuş türünün doğal yaşam alanı olan Belgrad Ormanı'nda, pikniğe gelenlerin yanlarında getirdikleri yiyecekleri ve plastik atıklarını bırakması kirliliğe yol açtı.

ek-bilgiyle-belgrad-ormanini-copluge-cevirdiler_4707_dhaphoto1

"YAPTIKLARI FAZLA TERBİYESİZCE BİR ŞEY"

Ormanın içinden topladığı çöpleri poşetleyerek yol kenarına çıkaran Yakup Koç, "Ben tek başıma geliyorum buraya, çöpleri poşetliyorum. İşim bittiğinde belediyeyi arıyorum. Onlar da gelip topladığım çöpleri alıyorlar" dedi.

ek-bilgiyle-belgrad-ormanini-copluge-cevirdiler_4707_dhaphoto2

Hasan Aydınlatılmış ise, "Yaptıkları çok terbiyesizce bir şey. Piknik yapıyorsunuz alın götürün çöpünüzü. Ne diyeceğimi bilemiyorum. İnsanlık değil bu. İnsan olanın bunu yapmaması gerekli" diye konuştu.

ek-bilgiyle-belgrad-ormanini-copluge-cevirdiler_4707_dhaphoto3

ek-bilgiyle-belgrad-ormanini-copluge-cevirdiler_4707_dhaphoto6

belgrad-ormanini-copluge-cevirdiler_7984_dhaphoto5

(DHA)

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum