Barış Murat Yağcı kimdir, sevgilisi kim ve aslen nereli? Survivor Barış Murat Yağcı kaç yaşında?

TV8'in sevilen yarışması Survivor 2020 finalistlerinden biri olarak aşina Uzlaştırma Murat Yağcı'nın bu sene Survivor'ın yeni sezonu olan Survivor All Star'da yarışması bekleniyor.

Barış Murat Yağcı kimdir, sevgilisi kim ve aslen nereli? Survivor Barış Murat Yağcı kaç yaşında?
14 Ocak 2022 - 20:48

TV8'in sevilen yarışması Survivor 2020 finalistlerinden biri olarak aşina Uzlaştırma Murat Yağcı'nın bu sene Survivor'ın yeni sezonu olan Survivor All Star'da yarışması bekleniyor. Böylece fazla televizyon dizisinde de rol bölge Barıştırma Murat Yağcı'nın hayatı araştırma konusu oldu. Peki Barış Murat Yağcı kimdir, sevgilisi kim?

SURVİVOR BARIŞ MURAT YAĞCI KİMDİR?

Uzlaşma Murat Yağcı, 1991 yılında İzmir Çeşme Alaçatı'da dünyaya gelmiştir ve boyu 1,99'dur. Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü ’nden mezun olmuş olan Yağcı, Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde eğitimine ikinci kere devam etmektedir. Yağcı'nın, hem gastronomi alanında tahsili de bulunmaktadır.
Hayatının dönüm noktası olan Efes Pilsen Spor Klübünde profesyonel olarak basketbol oynamakta olan Yağcı, sakatlanmasının arkasından basketbol hayatına veda etmek zorunda kalmıştır ve bir dönem modellik yapmıştır.

BARIŞ MURAT YAĞCI'NIN ROL ALDIĞI DİZİLER

Best Model of Turkey yarışmasına katıldıktan sonra birinci seçilen Uzlaştırma Murat Yağcı, yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır ve oyunculuk eğitimi de alıp birincil dizisi olan "Kocamın Ailesi" ile oyunculuk kariyerine başlangıç yapmıştır.

5ef495885542871b1819bc4f

Arkasından Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakterini canlandırmış olan oyuncu, yavaş yavaş tanınmaya başlayıp son olarak "Şevkat Yerimdar" dizisinde "Bora" karakterine yaşam vermiştir. Yağcı, oyunculuğu maddiyat dışarıda ayrıca manevi memnun etme için yaptığını açıklamıştır.

SURVİVOR BARIŞ MURAT YAĞCI'NIN SEVGİLİSİ KİMDİR?

60b1f1b14e3fe015384c3356

Barıştırma Murat Yağcı'nın daha önce Survivor yarışmacılarından Nisa Bölükbaşı ile aşk yaşadığı biliniyordu. Şimdilerde ise sevgilisi olup olmadığı bilinmiyor.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum