Barcelona'nın yıldızı Samuel Umtiti için Beşiktaş iddiası haberi

Beşiktaş'ta yeni sezon transfer çalışmaları sürüyor.

Barcelona'nın yıldızı Samuel Umtiti için Beşiktaş iddiası haberi
25 Mayıs 2022 - 18:47

Beşiktaş'ta yeni sezon transfer çalışmaları sürüyor. Siyah-beyazlı idare, Barcelona'nın Fransız stoperi Samuel Umtiti için Miralem Pjanic'teki gibi kiralama taktiği uygulayacak.

Stoper mevkiini yükseltmek isteyen yönetim, daha önce de adı geçen Samuel Umtiti için bir kez daha Barcelona'nın kapısını çalacak.

Piyasa değeri 2 milyon euro'ya kadar inen 28 yaşındaki Fransız stoper için Beşiktaş hayli istekli. Yıllık ücretinin fazla yüksel olmasına karşın siyah- beyazlılar, Pjanic formülünü devreye sokmak istiyor.

25 MİLYON EURO

E9I7C_4WUAA1CbO

Umtiti'nin maaşını ödemek istemeyen Barcelona, maaşının bir kısmını öbür bir kulübün ödemesi şartıyla oyuncunun son senesini bu şekilde geçirmesine sıcak bakıyor.

Yıldız oyuncu Lyon'dan 2016'da Barcelona'ya 25 milyon euro karşılığında transfer oldu. İlk iki sezonunda 83 maçta oynamasına karşın son dönemde gözden düştü. Oyuncunun Barcelona ile 2026 yılına dek anlaşması var.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum