Aysun Kayacı yıllar sonra ortaya çıktı! Son hali inanılmaz haberi

Yıllardır yurt dışında yaşayan eski manken Aysun Kayacı, sosyal medyada sıkça trend topic oluyor.

Aysun Kayacı yıllar sonra ortaya çıktı! Son hali inanılmaz haberi
28 Haziran 2022 - 08:58

Yıllardır yurt dışında yaşayan eski manken Aysun Kayacı, sosyal medyada sıkça trend topic oluyor. Son olarak, geçtiğimiz sene 'Hakan Ural ile benim oyum bir mi?" dediği bahis edilen Kayacı, bir tanımlama yaparak, Twitter'dan bıktığını söyleyerek hesapları yılda 2-3 defa şikayet ettiğini açıklama etti. Namına açılan sahte hesapları şikayet etmesinden bir sonuç alamadığını söyleyen eski model "Ona buna, hatta Cumhurbaşkanı'na bile hakaret ediliyor. Ben böyle biri değilim. Ben inançlı biriyim. Niçin insanların inancıyla dalga geçeyim?" diyerek ayaklanma etmişti.

Ekran-görüntüsü-2022-06-28-071517

2012 ’de Efe Kapancı ile evlenerek Londra ’ya yerleşen Aysun Kayacı yıllar sonra ilk olarak görüntülendi. Uzun süredir merak konusu olan Kayacı, Dubai ’de gelinlik mağazasında kendisine özel gelinlik diktirirken görüntülendi.

46545646

Bilal Özcan'ın haberine tarafından, neden gelinlik aldığı merak konusu olan Kayacı'nın, ünlü olduğunu sakladığı ve banal bir vatandaş gibi davrandığı iddia edildi.

6545665

AYSUN KAYACI KİMDİR?

Aysun Kayacı (d. 20 Mayıs 1979; Üsküdar, İstanbul) Türk manken, oyuncu, sunucu. Mankenliğe 15 yaşında fuarlarda stand görevlisi olarak başladı. Uzun süre mankenlik yaptıktan sonra 2000'li yıllarda oyunculuğa da başladı ve Zehirli Çiçek dizisinde rol aldı.

27 Mart 2008 tarihinde laf konusu programda, ve George Orwell'in Hayvanlar Çiftliği romanındaki domuz karakterine söylettiği: "Hepimiz eşitiz ama ben herkesten daha eşitim" sözlerine gönderme yaparak; "Bu ne biçim demokrasi? Benim verdiğim oy ile; ayak takımının, dağdaki çobanın oyu eşdeğer olabilir mi?" sözleri yüzünden Adıyaman ve İlçeleri Dayanışma Derneği Başkanı Şükrü Orak ve avukatı Hacı Orhan tarafından hakkında suç duyurusunda bulunularak ve "Basın Aracılığıyla Hakaret" suçundan Türk Ceza Kanunu 301. maddesinden dava açılması istendi.

27 Ekim 2012'de bankacı Efe Kapancı ile evlendi. Medyadan uzak bir şekilde Londra'da yaşamını sürdürmektedir.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum