Avukat Kamil Başar Gök, bilekleri kesilmiş halde ölü bulundu haberi

Avukat Kamil Başar Gök, kiraladığı günübirlik dairede bilekleri kesilmiş halde ölü bulundu.

Avukat Kamil Başar Gök, bilekleri kesilmiş halde ölü bulundu haberi
18 Mayıs 2022 - 18:17

Avukat Kamil Başar Gök, kiraladığı günübirlik dairede bilekleri kesilmiş halde ölü bulundu.

GÜNCEL 18.05.2022 17:17 Avukat Kamil Başar Gök, bilekleri kesilmiş halde ölü bulundu

Avukat Kamil Başar Gök, günübirlik kiraladığı rezidans dairesinde ölü bulundu.

Gök ’ün bileklerinin indirimli olduğu belirlenirken, savcılık olayla ilgili ‘şüpheli vefat ’ soruşturması başlattı.

Hürriyet'in haberine kadar, İstanbul Barosu avukatlarından 44 yaşındaki Kamil Başar Gök önceki gün sabahleyin saatlerinde Esenyurt Gökevler Mahallesi Özdemir Cadde üzerindeki Hera Club Rezidans'a gitti.

Günübirlik daire kiralayan Gök, ertesi gün daireden çıkması gerekirken çıkmadı. Bunun üzerine rezidans görevlisi daireye giderek kapıyı çaldı. İçeriden herhangi bir tepki alamayınca da gözden geçirmek nedeniyle giriş kartı ile daire kapısını açtı. İçeri giren görevli, Kamil Başar Gök ’ü dairenin banyosunda bilekleri kesik halde buldu. Görevlinin ihbarı üzerine polis ve sağlık ekipleri rezidans dairesine geldi. Ekipler, Gök ’ün öldüğünü belirledi.

SAVCILIK ŞÜPHELİ BULDU

Olay Yeri İnceleme ekipleri karoser ve dairede analiz yaptı. Eşinin Bakırköy Adliyesi ’nde hâkim olduğu belirtilmiş Gök ’ün cesedi yapılan incelemenin arkasında Adli Tıp Kurumu ’na götürüldü. Savcılık olayla ilgili 'şüpheli vefat' soruşturması başlattı. Polis, rezidans ve alt sokaklardaki kamera görüntülerini toplayarak incelemeye aldı. Kamil Başar Gök ’ün belirli vefat nedeninin Adli Tıp Kurumu ’nda yapılacak incelemenin gerisinde netlik kazanacağı belirtildi.

Günün Önemli Manşetleri Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum