Avşar'dan Alibeyoğlu'na ziyaret

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cem Avşar, Serhat Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Alican Alibeyoğlu’nu ziyaret etti.

Avşar'dan Alibeyoğlu'na ziyaret
24 Kasım 2021 - 09:30


Kars Ardahan Iğdır bölgesinde partisinin il başkanlıklarını ziyaret eden DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cem Avşar, Kars’ta da ziyaretlerde bulundu. 
DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cem Avşar, Televizyonumuzu ziyaretinde, Kars ziyareti ve ülke gündemi hakkında şu ifadeleri kullandı: "Ülkemizin en büyük sorunu ekonomidir. Özellikle Pandemi dönemi sonrası ekonomi içinden çıkılamaz bir hal aldı.  Esnafımız ve  çiftçimiz büyük bir kriz içerisinde zor günler geçiriyor “DEVA Partisi, doğru politikalar ve ehil kadrolar ile Türkiye’nin her bir noktasında ciddi ilgi ve alakanın merkezi oldu. Partimiz güçlendirilmiş parlementer sistemi üzerine, 6 partinin de  içinde bulunduğu ortak bir çalışma yapıyor. Ülkemizdeki sorunlara karşılık sürekli eylem ve yol haritası belirliyoruz. Sorunlara yönelik ürettiğimiz çözümler, henüz muhalefetteyken dahi bir çok partiyi harekete geçirdi Genel Başkanımızın Geçmişteki temiz dürüst karnesi sebebiyle meydanlarda rahat bir şekilde yürüyebiliyoruz bu bizim için büyük avantaj."

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum