Araba kirlenmesin diye işçisini bagajda taşımıştı! Bu görüntünün bedeli belli oldu

Gazipaşa ilçesinde Şehit Yan.

Araba kirlenmesin diye işçisini bagajda taşımıştı! Bu görüntünün bedeli belli oldu
15 Ocak 2022 - 16:29

Gazipaşa ilçesinde Şehit Yan. Kd. Üçvş. Süleyman Gür Bulvarı'ndaki yapı market önünde, çarşamba günü saat 16.00 sıralarında, işverenin, çalışanını otomobilin bagajında taşıdığı anlar, cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

ÇALIŞAN BAGAJDAN ÇIKTI

Görüntülerde, inşaatlarda badana işi yapan patron, otomobiliyle bulvardaki yapı marketin önünde durdu. Şoför otomobilinden inerken, çalışanı ise bagajdan çıktı.

GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

Yapı marketten ayakkabı alıp çıkan birey ve işçisi bitmiş otomobile yöneldi. İşçi yeniden bagaja bindi. Bulvardaki bir birey ise işçinin girdiği bagajın kapağını kapatmasına yardım etti. O anlar hem emniyet kamerasına yansıdı.

AKRABA OLDUKLARI BELİRLENDİ

Savcılık talimatıyla kamera kayıtlarını inceleyen Gazipaşa İlçe Güvenlik Müdürlüğü ekipleri, patron ve işçiye ulaştı. Polis merkezinde ifadeleri alınan ve isimleri açıklanmayan bu şahısların akraba olduğu belirtildi. İşveren ile işçi ifadesinde şikayetçi olmadıklarını belirtti.

PARA CEZASI KESİLDİ

İşverene Trafik Kayıt Ofis Amirliği tarafından araç dıştan yolcu taşımaktan 1665 lira para cezası kesildi. (DHA)

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum