AÖF 2020 Bahar Dönem'inde mezun olanların diplomaları ne zaman verilecek? AÖF diploma sorgulama ekranı!

Açıköğretim Lisans bölümünden mezun olacak notu alanlar ve tüm derslerden geçen adaylar AÖF diplomalarının ne zaman verileceğini merakla beklemeye başladı. Koronavirüs salgınından dolayı evden online yapılan sınavların hemen açıklanması mezun olacakları heyecanlandırdı. Peki AÖF 2020 diplomaları ne zaman verilecek? AÖF mezun belgesi nasıl alınır, AÖF diploma belgesi indirme nasıl olacak? İşte son dakika AÖF diploma haberimiz ve AÖF diploma sorgulama ekranı ve AÖF transkript mezun belgesi alma..

AÖF 2020 Bahar Dönem'inde mezun olanların diplomaları ne zaman verilecek? AÖF diploma sorgulama ekranı!
16 Temmuz 2020 - 10:22

24 Haziran ve 8 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşen Açıköğretim Lisans sınavları bitmesinin ardından birkaç gün içinde sonuçlar açıklanmıştı. AÖF Öğrenci Giriş ekranında tüm derlerden geçtiğini gören son sınıf öğrencilerinin diploma belgelerini nasıl alacağı merak konusu oldu. Sistem üzerinden “AÖF diploma belgesi alma nasıl yapılır, AÖF mezun belgesi alma ve AÖF mezun transkript alma nasıl alınır” şeklinde aramalar yapan lisans mezunları, 2020 AÖF mezuniyet diplomalarını bir an önce almak için sabırsızlanıyor.

AÖF 2020 BAHAR DÖNEMİ MEZUN OLANLAR MEZUNİYET BELGESİ

 

Anadolu Açıköğretim Fakültesi’nin yaptığı (AÖF) sınavlarının bitmesinin ardından öğrenciler www.anadolu.edu.tr adresinden öğrenci giriş ekranından girişi yaparak diploma belgesi sorgulamaya başladı. Yapılan aramalarda; mezuniyet yerine geçebilecek mezun trankript belgesi alma, diploma belgesi alma ve mezun belgesi almak isteyen öğrencilerin eli boş kaldı.

2020 AÖF DİPLOMA SORGULAMA EKRANI

 

https://www.anadolu.edu.tr/diploma-dogrula
Adresi üzerinden ulaşılarak ve öğrenci numarası ile birlikte AÖF diploma numarası girilerek diplomalar doğrulanacak.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum