Annesi Seda Sayan'ın nikahına gitmemişti! Oğulcan Engin'den dikkat çeken Anneler Günü mesajı - kars haber

Mayıs ayında Prag'da evlenmeyi planlayan Seda Sayan ve Çağlar Ökten'den geçen Pazar günü sürpriz hamle geldi.

Annesi Seda Sayan'ın nikahına gitmemişti! Oğulcan Engin'den dikkat çeken Anneler Günü mesajı - kars haber
09 Mayıs 2022 - 10:25

Mayıs ayında Prag'da evlenmeyi planlayan Seda Sayan ve Çağlar Ökten'den geçen Pazar günü sürpriz hamle geldi. Ünlü çift, İstanbul'daki bir otelde dünyaevine girdi. Sürpriz evlilikleriyle magazin gündeminde büyük ses getiren Çağlar Ökten ve Seda Sayan'ın nikah törenine dair ayrıntı ise çok konuşuldu.

Özellikle Seda Sayan'ın Sinan Engin ile yaptığı evlilikten dünyaya gelen oğlu Oğulcan Engin'in nikah merasimine katılmaması çoğu kişinin dikkatini çekti.

Nikah sonrası yayınlanan programına beyaz bir elbiseyle meydana çıkan Sayan, annesi ve ablasının rahatsızlıkları nedeniyle nikâha katılamadığını, yeğeninin yanına olduğunu söyledi. Oysa oğlu Oğulcan Engin'den bahsetmedi.
3427339_21c68767b534c2a444a35bad2cebf616_640x640

Bütün bunlar yaşanırken Oğulcan Engin, bir mekan çıkışında oyuncu sevgilisi Miray Daner ile kameralara yansıdı. Basın mensuplarının sorularını cevaplayan çiftten Miray Daner, "Bayram için bir planınız var mı?" sorusuna "Net bir plan değil. 10 jurnal bir aram olduğundan dün haberim oldu. O yüzden o kadar bir şey söyleyemiyorum acilen" dedi.

İlişkisi hakkında annesine konuşma yasağı getiren Oğulcan Engin ise suskunluğunu bozdu ve sorulan sorulara verdiği yanıtlarla uyarı çekti.

ETRAF BUZ KESTİ

Laf Seda Sayan'dan açılınca etraf buz kesti. Oğulcan'ın suratı asıldı, annesinin evliliğine dair soruları cevapsız bırakıp çabucak otomobiline bindi.
balayina-giden-seda-sayan-ve-esi-paris-14916957_5038_m

Geçtiğimiz haftalarda yaşanan gelişmenin peşinde Oğulcan Engin'den uyarı çeken atak geldi. Engin, Anneler Günü'nde annesi Seda Sayan ile fotoğrafını paylaştı.

Ekran görüntüsü 2022-05-09 091936

Bu paylaşımı gören Oğulcan'ın bir takım takipçileri, "Anne ile barışma sağlanmış" derken bazıları ise, "Bir anekdot bile yazmamış" şeklinde yorumlar yaptı.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum