ANNELER GÜNÜ MESAJLARI 2022! En güzel, duygusal, kısa ve resimli Anneler Günü mesajları ve sözleri - kars haber

Anneler Günü mesajları, mayıs ayına gelinmesiyle birlikte çoğu kişi tarafından araştırılmaya başladı.

ANNELER GÜNÜ MESAJLARI 2022! En güzel, duygusal, kısa ve resimli Anneler Günü mesajları ve sözleri - kars haber
07 Mayıs 2022 - 11:01

Anneler Günü mesajları, mayıs ayına gelinmesiyle birlikte çoğu kişi tarafından araştırılmaya başladı. 8 Mayıs tarihinde kutlanılacak olan Anneler Günü öncesi, en hoş, kısa, resimli, şehvetli ve manalı Anneler Günü mesajları sorgulanıyor. Sizler için derlediğimiz en güzel Anneler Günü mesajlarıyla annelerinizi mutlu edebilir, onlara bu özel günü anlamlı kılabilirsiniz. İşte Anneler Günü mesajları ve kutlama sözlerinde en hoş ve anlamlı seçenekler.

ANNELER GÜNÜ MESAJLARI VE SÖZLERİ 2022

Gücüme baskı, umuduma umut katan annem. Seni çok lakin fazla seviyorum. Anneler günün kutlu olsun!

Dünyada kimseyi seni sevdiğim dek sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

1

Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Us hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı fakat kalpler asla. Seni seven yavrun anneler gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.

Biraz baht, azıcık sevgi ve dayanıklılık, birer parça süre, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir "hayat pastası" yapabiliriz sanırım. Anneler günün kutlu olsun canım annem!

2

Benim için herşeye katlanan, defalarca yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine. Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni fazla seviyorum.

3

Seni bir gün değil her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum. Sesimi duyan tek insan sensin. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

İlk adımlarımı seninle attım, birincil kahkahamı sen işittin. İlk kez sana böyle baktı gözlerim annem. Günün kutlu olsun, ömrün uzun olsun.

4

Anneler Günü bir gün yok; her gündür. Sevgin her gün içimizde, sen bizim evimizde bir meleksin annem.

Annelerimizi yalnızca anneler gününde yok, yaşamın her anında sevgi, saygı ve muhabbetle kucaklamalıyız. Tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.!

5

Anne şefkattir, merhamettir. Cennet onların ayakları altındadır. Bütün annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

Annem annem sen üzülme sözlerin defalarca yüreğimde annem annem gel üzülme ben hala senin dizlerinde. Seni fazla seviyorum anneler günün kutlu olsun canım annem.

6

Bana hayat veren ve hayatı öğreten biricik anneme sevgilerimle..

Küçükken başucumda bana ninni söylerdin, sabahları uyanınca, beni okşar severdin. Benim annem, hoş annem beni al dizlerine. Kucağında okşa beni, ninniler söyle tekrar. Bugün hâlâ kulağımda çınlıyor tatlı sesin. Hoş annem, kalbimin sen, en büyük neşesisin. Anneler günün kutlu olsun.

7

Karşılıksız tek sevgi senin bize olan sevginmiş. Şu Anda daha iyi anlıyorum anne. Seni fazla seviyoruz. Ellerinden öpüyoruz anneciğim.

Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim.. Başımı dizlerine koymaya geldim.

8

Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günün kutlu olsun anneciğim..Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, ANNEM.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum.

9

Yok, elimde bir demet menekşe, yok elimde sevdiğin gül şekeri. Yok işte sana bir şey bilmem ancak ne demeli, bir tek ağır zarar görmüş özlemim ve bir tek gözlerine sürdüğün gözlerim anne benim, aç kapıyı anneler gününü kutlamaya geldim hoş annem.

Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tanımlama et desen bana her hâlükarda yalnızca “ANNE” derdim. Anneler günün kutlu olsun Annem.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum