Alperen Duymaz ve Kübra Kelkit boşanıyor mu? Neden Ayrılıyor?

Alperen Duymaz ve Kübra Kelkit boşanıyor mu?, Kübra Kelkit neden ayrılıyor? Alperen Duymaz Boşanıyor? Alperen Duymaz Kimle evli? Alperen Duymaz Eşi Kimdir?

Alperen Duymaz ve Kübra Kelkit boşanıyor mu? Neden Ayrılıyor?
25 Mayıs 2022 - 23:13
Geçtiğimiz günlerde Funda Eryiğit ile yeni bir projede rol alacak olan Alperen Duymaz'ın 2020'de evlendiği eşi Kübra Kelkit ile ayrılacağı iddia edildi. Boşanma haberleriyle ilgili sessizliğini bozan Duymaz, eşini paylaştı. Kübra Kelkit sosyal medya hesabından gülerek poz verdi.

Alperen Duymaz boşanıyor mu?

Kübra Kelkit boşanıyor mu?

'Çarpışma', 'Geçen Yaz' ve 'Çukur' gibi hit yapımlarla adından söz ettiren oyuncu Alperen Yılmaz, oynarken yakaladığı huzuru özel hayatında yakalayamadı. İki yıl önce çocukluk aşkı öğretmen Kübra Kelkit ile evlenen ünlü oyuncunun boşanma sürecinde olduğu iddia edilmişti.
 

Alperen Duymaz boşanıyor mu?

Çankırı'da öğretmenlik yapan Kelkit'ten ayrılmamak için düğün tarihini erteleyen çift, Duymaz'ın yayladaki yoğunluğu nedeniyle resmi bir evlilik yapmış ve düğün bile yapamamıştı. İstanbul'da bir okulda öğretmenlik yapan Kübra Kelkit, Alperen Duymaz'ın telaşlı hayatına ayak uydurmakta zorlanır ve çift boşanmaya karar verir.

"Boşanma" dedikodularına vakit kaybetmeden yanıt veren Alperen Duymaz, eşinin güldüğü pozları sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü oyuncuyla ilgili ayrılık iddialarına tepkisini böyle gösterdi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum