Alpaslan Öztürk ile evli olan eski manken Ebru Şancı: Kocam para karşılığında kadınlarla... haberi

Eski model Ebru Şancı zaman zaman kocasıyla ilgili yaptığı paylaşımlarla adından laf ettiriyor.

Alpaslan Öztürk ile evli olan eski manken Ebru Şancı: Kocam para karşılığında kadınlarla... haberi
16 Haziran 2022 - 15:40

Eski model Ebru Şancı zaman zaman kocasıyla ilgili yaptığı paylaşımlarla adından laf ettiriyor. Galatasaraylı Alpaslan Öztürk ile evliliğinden 3 çocuğu olan eski model Ebru Şancı Öztürk, 2. Sayfa programına konuk oldu. Şancı, programda Burak Özçivit'in 2019 yılında Kuveyt'te 80 zengin kadın ile 1,5 milyon TL karşılığında yemek yemesiyle ilgili konuşurken bomba bir yorumda bulundu.

Burak Özçivit'in zengin kadınlarla yemek yemesini anlayışla karşılayan Ebru Şancı açıklamasında "Ben de kocamı da yollarım hiç sorun yok. Gitsin yiyip gelsin ne var bunda? Keza yemek yemek yesin keza de kadınlarla sohbet etsin. Paranın yüzü sıcaktır her şeyi gözü almışsındır. Parayı hesabında gördükten sonrasına karışmayacaksın. Yemek Yemek uzayabilir. Şaka yapıyorum alt ama yemeğe yollarım" deyince 2. Sayfa sunucularını oldukça şaşırttı.

hpnhpq

Ebru Şancı'nın sözlerinin şaka olduğunu düşünen sunucular eski modelden "Yollarım ben para karşılığında ne var" yanıtını aldı.

SİZ EŞİNİZİ/SEVGİLİNİZİ PARA KARŞILIĞINDA YEMEĞE GÖNDERİR MİSİNİZ?

EVET, GÖNDERİRİM HAYIR, KATIYEN!
Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum