Alparslan Türkeş'i anma toplantısındaki gerginlik! Devlet Bahçeli'den Mansur Yavaş'a: Bundan sonra dikkat etsin

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin düzenlenen grup toplantısı sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı. Alparslan Türkeş'i kutlama toplantısında yaşanan gerginlikle ilgili soruya cevap veren MHP lideri Bahçeli "Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Beyin elinin .

Alparslan Türkeş'i anma toplantısındaki gerginlik! Devlet Bahçeli'den Mansur Yavaş'a: Bundan sonra dikkat etsin
30 Kasım 2021 - 13:45

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin düzenlenen grup toplantısı sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Alparslan Türkeş'i kutlama toplantısında yaşanan gerginlikle ilgili soruya cevap veren MHP lideri Bahçeli "Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Beyin elinin altında geliştiği kanaati etken. Bundan daha sonra Mansur Bey dikkat etsin. Artık ardındaki bir ülkücü nefes vardır. Her gün de peşine düşüp takip edecektir. Hadi bakalım!" ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Ankara ’da Alparslan Türkeş Vakfı göre, Alparslan Türkeş ’in 104 ’üncü doğum günü nedeniyle düzenlenen etkinlikte Ayla Ocakları üyesi olduğu iddia edilen kişiler ile etkinliğe katılanlar arasında arbede çıkmıştı.

Çok sayıda kişinin yaralandığı ağız dalaşı sonrası ortak sert direktifler gelmişti.

Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Mustafa Hakan Ünser, atak anına ilişkin görüntüleri, "Ve polis işbirliği ile hücum başladı" sözleriyle paylaşmıştı.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum