Adana'da platonik aşık dehşeti: 17 yaşındaki genç hançerle öldürüldü haberi

Adana ’da genç bir kıza platonik aşk besleyen kişi, kızın sevgilisi olduğu ileri sürülen genci hançerle öldürdü yan arkadaşını yaraladı. KALBİNDEN YARALANDI Edinilen bilgiye takriben, merkez Seyhan ilçesine alt İsmetpaşa Mahallesi ’nde meydana geldi.

Adana'da platonik aşık dehşeti: 17 yaşındaki genç hançerle öldürüldü haberi
18 Şubat 2022 - 19:39

Adana ’da genç bir kıza platonik aşk besleyen kişi, kızın sevgilisi olduğu ileri sürülen genci hançerle öldürdü yan arkadaşını yaraladı.

20220218_2_52229405_73809839

KALBİNDEN YARALANDI

Edinilen bilgiye takriben, merkez Seyhan ilçesine alt İsmetpaşa Mahallesi ’nde meydana geldi. İddiaya göre, M.Y.Y. (17) erkek arkadaşı E.T. (16) ve sevgilisi olduğu öne sürülen E.Y. (16) ile birlikte İsmetpaşa ’ya geldi. Bir vakit burada banklarda oturan gençlerin yanına E.Y. ’ye platonik aşık olan A.S.Y. (17) geldi. Zanlı E.Y. ’yi kendisinin sevdiğini söyleyip M.Y.Y. ’nin onu terk etmesini istedi. Ama M.Y.Y. bu durumu kabul etmeyince zanlı yanına getirdiği hançeri çıkartarak saldırdı. Saldırıda M.Y.Y. kalbiden, yanındaki arkadaşı da bacağından yaralandı. Bu sırada olayı görebilen vatandaşlar durumu polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ambulans ile yaralılar hastaneye kaldırılırken, kalbi duran M.Y.Y. hayata döndürüldü. Ameliyata alınan M.Y.Y. kurtarılamadı. Diğer yaralının ise yaşamsal tehlikesinin olmadığı öğrenildi. Zanlı ise polis kadar gözaltına alındı. Genç kız E.Y. ise durum yerine gelen kız arkadaşına sarılarak gözyaşlarına boğuldu. Polis aracının içinde yaşadığı dehşetin şokunu atlamayan genç kız bir zaman sonradan ifadesi gücüne gitmek üzere emniyete götürüldü. (İHA)

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum