Acun Ilıcalı'nın ilk transferi Süper Lig'den oluyor! haberi

Hull City'nin sahibi Acun Ilıcalı, Hull City Başkan Yardımcısı Tan Kesler ile birlikte aktarma süreci ve kulübün durumu hakkında basın toplantısı düzenledi.

Acun Ilıcalı'nın ilk transferi Süper Lig'den oluyor! haberi
20 Mayıs 2022 - 19:19

Hull City'nin sahibi Acun Ilıcalı, Hull City Başkan Yardımcısı Tan Kesler ile birlikte aktarma süreci ve kulübün durumu hakkında basın toplantısı düzenledi. Championship ekibinin patronu, Süper Lig'den yapacağı birincil transferi resmen açıkladı.

TARAFTARLAR İÇİN ÖZEL ATAK

acun-690x450

Skorer'de yer alan habere kadar; Hull City taraftar grubuyla ilgili konuşan Acun Ilıcalı, taraftarları kuzey tribününe çekmeye hazırlandıklarını duyurdu. Acun Ilıcalı, gelecek sezondan itibaren 10 yaş ve altı çocuk taraftarların, bir erişkin eşliğinde takımın maçlarını bedava izleyebileceğini açıkladı.

HONEYMAN'IN OPSİYONU GEREKLI OLARAK KULLANILDI

1642616593956-whats-app-image-2021-11-09-at-18

Hull City Başkan Yardımcısı Tan Kesler de Acun Ilıcalı'nın yanına sorulara yanıt verdi. Tan Kesler, George Honeyman'ın sözleşmesinde bulunan opsiyonu zorunlu olarak kullandıklarını belirtti. Oyuncuyla görüşmelerinin devam ettiğini bildiren Tan Kesler, daha uzun bir uzlaşma yerine getirmek istediklerini açıklama etti.

ILICALI: TRAORE TRANSFERİ NEREDEYSE BİTTİ

aa_25679830

Hull City'nin sahibi Acun Ilıcalı, gelecek sezon için ilk transferi Süper Lig'den yapmaya hazırlanıyor. Hatayspor forması giyen Adama Traore ile uzlaşma aşamasında olduklarını bildiren Acun Ilıcalı, 'Neredeyse bitti' ifadesini kullanırken keza 4 futbolcuyla görüştüklerini duyurdu.

26 yaşındaki Adama Traore, 2020-2021 sezonunda Hatayspor'a aktarma oldu. Malili orta saha oyuncusu bu sezon toplamda 18 maçta Akdeniz ekibinin formasını giydi. Adama Traore bu müsabakalarda 1 gol ve 3 asist üretti.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum