Abla-kardeş çıplak pozları olay olmuştu! Gigi Hadid ve Bella Hadid'in podyum tarzları sosyal medyayı salladı haberi

Paris Moda Haftası zarfında Amerikan lüks moda markası Marc Jacobs'ın defilesinde yürüyen Gigi Hadid ve Bella Hadid, podyumdaki yeni tarzlarıyla sosyal medyayı salladı.

Abla-kardeş çıplak pozları olay olmuştu! Gigi Hadid ve Bella Hadid'in podyum tarzları sosyal medyayı salladı haberi
28 Haziran 2022 - 19:05

Paris Moda Haftası zarfında Amerikan lüks moda markası Marc Jacobs'ın defilesinde yürüyen Gigi Hadid ve Bella Hadid, podyumdaki yeni tarzlarıyla sosyal medyayı salladı. İki ünlü model geçtiğimiz aylarda bir çanta markası için birlikte çırılçıplak poz verince gündem olmuştu. Abla kardeş acilen de bu tarzlarıyla kendilerinden söz ettiriyor.

Amerikalı moda tasarımcısı Marc Jacobs ’ın defilesinde yürüyen Hadid kardeşler, kazınmış saç modelleriyle daha önce hiç olmadığı kadar ayrı bir stilde irtifa gösterdi.

sosyal ağ hesabından bu görünümünü paylaşan Bella Hadid'in kaşlarını boyamış olması da alaka uyandırdı.

1

Kız kardeşi Bella'ya podyumda eşlik eden Gigi ise alışılmış olduğumuz sarı saçları yerine siyah ve kaküllü saç modeliyle defile yürüdü. İşte yapılan yorumlardan bazıları:

2

Abi korktum ya Bella aksiyon filmi karakteri gibi olmuş Bella çok korkunç geldi gözüme Lavaboya bu arada arkamdan geldiğini düşündüğüm varlıklar Çağlar Almendi olmuşlar

22

23

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Marc Jacobs (@marcjacobs)'in paylaştığı bir gönderi


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum