38 ayrı suçtan aranıyordu, saklandığı bazada kıskıvrak yakalandı haberi

Iğdır İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT), bir çocuğu kasıtlı olarak öldürmek ve 38 bambaşka suçtan arama kaydı bulunan Sabri Demir'in yakalanması için çalışma başlattı.

38 ayrı suçtan aranıyordu, saklandığı bazada kıskıvrak yakalandı haberi
28 Haziran 2022 - 19:02

Iğdır İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT), bir çocuğu kasıtlı olarak öldürmek ve 38 bambaşka suçtan arama kaydı bulunan Sabri Demir'in yakalanması için çalışma başlattı. Yapılan çalışmalar sonucu JASAT, Demir ’in Aralık ilçesine ast Hasanhan köyünde yaşadığını belirledi. Ekipler, şahsın kaldığı eve baskın yaptı.

BAZANIN ALTINDA YAKALANDI

Konut içinde yapılan arama sonucu Demir, bir bazanın aşağıda yakalandı. Gözaltına alınan Demir, sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

dad

EKİPLERİN DİKKATİ, ÇALINAN MOTORU DA YAKALATTI

Ekipler, evin önünde yer alan bir motordan şüphelenerek motoru plakasından sorgulattı. Yapılan sorgulamada motorun Mehmet Yeter ’e ait olduğu ve 2018 yılında çalındığı belirlendi. Ekipler motoru da alarak sahibine teslim etti.

(İHA)

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum