30 Mart Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı mı? Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama linki... - kars haber

Şans Topu çekilişi her hafta çarşamba ve pazar günleri gerçekleştiriliyor.

30 Mart Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı mı? Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama linki... - kars haber
30 Mart 2022 - 19:33

Şans Topu çekilişi her hafta çarşamba ve pazar günleri gerçekleştiriliyor. Binlerce birey, Şans Topu çekilişinin sonucunu yakından takip ediyor. Peki 30 Mart Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı mı? İşte Talih Topu çekiliş sonuçları sorgulama linki...

30 Mart Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı mı? Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama linki...

ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

30 Mart Talih Topu çekiliş sonuçları az önce açıklanmadı. Sonuçlar açıklandığında haberimizde yer alacak.

Talih Topu çekilişi bilindiği üzere 20.00'da başlıyor. Şans Topu çekilişinin, istediğiniz tarihe ait sonuçlarına, 'https://www.mynet.com/sans-oyunlari/sans-topu-sonuclari' adresinden ulaşabilirsiniz. Hem bu adresten, Baht Topu çekilişinin yanı sıra Süper Loto, Deli Sayısal Loto gibi çekiliş sonuçlarına da ulaşabilirsiniz.

BAHT TOPU KURALLARI NELER?

Talih Topu oyununda bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara yer alıyor. 34 numara arasından 5 tanesi, 14 numara arasından ise 1 tanesi işaretleniyor. Baht Topu oyununda bir veya ansızın fazla kolon da oynanabiliyor. Tek sütun ücreti ise 2 TL'dir.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum