30 Mart Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Çılgın Sayısal Loto sonuçları ne zaman açıklanacak? - kars haber

Binlerce kişinin yakından peşine düşüp takip ettiği Deli Sayısal Loto çekilişi her hafta pazartesi, çarşamba ve cumartesi günleri gerçekleştiriliyor.

30 Mart Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Çılgın Sayısal Loto sonuçları ne zaman açıklanacak? - kars haber
30 Mart 2022 - 19:32

Binlerce kişinin yakından peşine düşüp takip ettiği Deli Sayısal Loto çekilişi her hafta pazartesi, çarşamba ve cumartesi günleri gerçekleştiriliyor. Peki 30 Mart Deli Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Çılgın Sayısal Loto sonuçları ne süre açıklanacak? İşte ayrıntılar...

30 Mart Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Çılgın Sayısal Loto sonuçları ne zaman açıklanacak?

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

30 Mart Deli Sayısal Loto çekilişinin sonucu henüz açıklanmadı. Açıklandığında haberimiz güncellenecek.

Çılgın Sayısal Loto çekilişi her akşam 21.30'da başlıyor. Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçlarını öğrenmek için, 'https://www.mynet.com/sans-oyunlari/sayisal-loto-sonuclari' adresine tıklayınız. Bu adresten, Çılgın Sayısal Loto çekilişinin geçmiş sonuçlarını da sorgulayabilirsiniz.

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Ulusal Piyango İdaresi göre belirlenmiş olan Çılgın Sayısal Loto kurallarına kadar birinci kategori olan “6 haberdar olan”, kazanan kombinasyonun 6 numaranın tamamının dürüst tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 haberdar olan vatandaşlar büyük ikramiyeyi kazanmaktadır. İkinci kategori olan “5+1 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının dürüst varsayım edildiği ve 6 ’ıncı numaranın “Joker” numarasına eşdeğer olduğu kombinasyonlar olmaktadır.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum