25 Mayıs sigaraya zam geldi mi? Sigara zammı sonrası fiyatlar ne kadar oldu? İşte 25 Mayıs 2022 güncel sigara fiyatları... haberi

25 Mayıs günü güncel sigara fiyatları ve sigaraya yeni zam gelip gelmediği merak ediliyor.

25 Mayıs sigaraya zam geldi mi? Sigara zammı sonrası fiyatlar ne kadar oldu? İşte 25 Mayıs 2022 güncel sigara fiyatları... haberi
25 Mayıs 2022 - 11:18

25 Mayıs günü güncel sigara fiyatları ve sigaraya yeni zam gelip gelmediği merak ediliyor. 2022 yılında sigaraya toplamda 3 defa zam uygulaması gerçekleşmişti. Yapılan son zamla birlikte 8 TL'lik büyüme göstermişti. Yapılan zam uygulamalarıyla beraber en ucuz ve en pahalı sigara fiyatı değişikliğe uğramıştı. Peki sigaraya bitmiş zam geldi mi?

25 MAYIS SİGARAYA YENİ ZAM GELDİ Mİ?

Vatandaşlar, sosyal medyada yayılan söylentiler üstüne yeni bir zam gelip gelmeyeceği hakkında "245Mayıs 2022 sigaraya zam geldi mi, ne dek, kaç TL oldu?" sorularının yanıtını araştırıyor. Uygulanan son sigara zammı sonrası sigara fiyatları listesi de merak ediliyor.

Bugün yeni bir sigara zammı hakkında izah etme yapılmadı. 25 Mayıs 2022 Çarşamba günü aktüel sigara fiyatları ise aşağıdaki gibi olmuş oldu.

EN UCUZ VE EN PAHALI SİGARA FİYATI NE DEK?

sigara

Mayıs sigara zammının arkasından en az sigara fiyatı 25,50 TL olurken en yüksek sigara fiyatı 40 TL'yi görmüş oldu.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum