1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kutlandı

Kabotaj Kanunu nun kabul edilişinin 94’üncü yılı yurdun birçok noktasında kutlandı. 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kutlamalarında sirenler çaldı, su gösterileri yapıldı ve şehitler için çelenkler bırakıldı. İZMİR İzmir de İzmir Liman Başkanlığı’nca, Cumhuriyet Meydanı’nda tören düzenlendi.  Törene Vali Yardımcısı Ahmet Ali Barış, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Özuslu, Ege Deniz Bölge Komutanı Dz. P. […]

1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kutlandı
01 Temmuz 2020 - 15:30

Kabotaj Kanunu nun kabul edilişinin 94'üncü yılı yurdun birçok noktasında kutlandı.

1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kutlamalarında sirenler çaldı, su gösterileri yapıldı ve şehitler için çelenkler bırakıldı.

İZMİR

İzmir de İzmir Liman Başkanlığı'nca, Cumhuriyet Meydanı'nda tören düzenlendi.  Törene Vali Yardımcısı Ahmet Ali Barış, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Özuslu, Ege Deniz Bölge Komutanı Dz. P. Albay Mustafa Karabalık, Kıyı Emniyeti İzmir Müdürü Pelin Devrim, İZDENİZ Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ufuk Tutan, İZDENİZ Genel Müdürü İlyas Murtezaoğlu, Deniz Ticaret Odası Başkanı Yusuf Öztürk ve İzmir Liman Başkanı Erdoğan Bayram katıldı.

İzmir (FOTO: SÖZCÜ)

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum